Pracovní nasazení

Zítra nás čeká již druhá adventní neděle. První je za námi. A již máme třetí prosincový den. Čas je neúprosný, nezastavitelný a pro všechny stejný, tudíž spravedlivý. Sepíšu sem pár věcí, kterým jsme se posledních pár dní věnovali.

Ohlédnutí za uplynulými dny

Minulý týden jsem nastříhala nějaké větvičky a začala se připravovat na advent. Udělala jsem adventní věnec a další výzdobu. Michal se mezitím potýkal s instalací solárních panelů, kterým se měl věnovat celý další vlog. Nicméně se omylem videa smazala. Takže nyní máme sice nový Vlog05, ale ten se bohužel celý nevěnuje solárním panelům, ale určitě stojí za zhlédnutí zde.

vlog-04 vlog03

Pár dní předtím Michal udělal Vlog04, který se celý věnoval zateplení Vítka. Tato část je obzvlášť pro můj věčně studený frňák velice důležitá. Vlog můžete zhlédnout tady.

Ještě předtím byl vytvořen Vlog03, který je o tom, jak Michal dělal podlahu. Odkaz vám opět vkládám sem. Tak nás podpořte zhlédnutím 😉

na-namesti-v-lbNový měsíc, nová práce

S prvním prosincovým dnem nám zase začal pracovní stereotyp. Oba jsme nastoupili do zaměstnání…..jen na dočasnou dobu samozřejmě, abychom se pořád neflákali jen doma (hlavně já :D) a vydělali nějaké money navíc ještě před tím než vyrazíme s Vítkem do světa. Jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat než z té práce budeme otrávení a budeme chtít vzít roha 😀  Nicméně jsme si hned první pracovní den zpříjemnili účastí na trzích u nás v L.Bohdanči, kde se i slavnostně rozsvícel Vánoční stromeček. Nevynechali jsme stánky s punčem, svařákem či trdelníkem. Já jsem trdelník měla poprvé a musím uznat, že byl famózní.

Volný víkend

Teď před sebou máme volný den a pak celou volnou druhou adventní neděli. Já momentálně dělám catering (jak tomu říká Michal :D). Vařím čočkovou polévku a chystám i hlavní chod. Michal je venku a maká na Vítkovi, momentálně se věnuje obložení. Přesněji teď uchytává dřevěné palubky na strop. No a potom kdo ví. Asi se zahrabu ke knížce Připravena zemřít od Lisy Jackson (jejíž mrazivé thrillery doporučuju).a Michal bude po obědě pokračovat obkládáním. O víkendu se máme fajn, to nemusíme do práce 😀 Ale už se nemůžeme dočkat až Vítek bude hotovej a připravenej na pro start.

I vy užívejte volný víkend, jak nejlépe uznáte za vhodné.

 

Prosinec 3, 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.