Veget versus Dřina

Pátý den v týdnu. Poslední všední den. Začátek víkendu. Pátek. Dnešní páteční odpoledne. Den jako každý jiný?….

Pro mě rozhodně ano. Posledních pár dní mi splývá a moc se neorijentuju, který je který. Posledních pár dní trávím stejně. Válím se po gauči u knížky a nebo nových epizod mých oblíbených seriálů. Užívám si to. V mezičase uvařím oběd, udělám kafe, nachystám večeři, umyju nádobí, uklidím a zatopím si v kamínkách, aby mě tu bylo pěkné teplíčko. Vegetím. Užívám si lenošení a nic nedělání než to zase vypukne a ponořím se do každodenního pracovního shonu. Takže ANO, užívám si pěkně v teplíčku…vevnitř…


Zatím co…

Michal tráví většinu dne, kdy je světlo venku a pracuje na našem Vítkovi. Nadšeně se do přestavby ponořil a je rozhodnutý vše udělat sám. Lepí. Natírá. Čistí. Barví. Řeže. Vrtá. Zatlouká. Obkresluje. Měří. Stříhá. Montuje. Trhá. A tak dále. Začali jsme s přestavbou a je v plném proudu. Píšu začali, ale tím myslím Michal začal 😀 zatím se u přestavby moc neangažuju. Není moc co bych mohla udělat aniž bych to udělala špatně a nebo si ublížila 😀 Ale můj čas ještě určitě přijde.

vlog02

Takže takhle teď trávíme většinu dní. Paráda už se něco děje!

Dokumentace

Již od začátku přestavby Michal zachycuje veškeré práce na náš foťák a následně z toho v počítači dává do kupy vlogy. Už máme dva a pracuje se na dalším. Tak neváhejte a zhlédněte náš Vlog01 a Vlog02.

Jo a mimochodem při tom mém vegetění jsem objevila úžasnou obří Oreo čokoládu od Milky. Já fakt za normálních okolností nejsem na čokoládu, tuhle jsem dostala od bráchy… ALE, tahle čokoláda je prostě TOP, takže doporučuju!

 

Listopad 18, 2016

  • 🙂 zaujatě sleduju rekonstrukci. Vše je v pohybu. Jsem moc zvědavá na výsledek. Jak bude Vítek vyšperkován a připraven na pouť za sny, které si plánujete splnit😘

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.