Zpět k původnímu plánu

Jestli náš blog čtete pravidelně víte, že od koupi dodávky a její přestavby jsme upustili a slibovali jsme nový bláznivější plán. A jestli nás sledujete i na naší Facebookové stránce „Eagles – Travel,explore,live“, zaznamenali jste tam fotografii Stadionu a s ním tedy i nástin nového plánu. 

Jenže …..

Naším novým plánem bylo vydat se do světa na kolech stroje jménem Moped Stadion. Každý bychom měli svého Stadiona a jeli bychom, kam by se nám zachtělo. Neprojeli bychom tolik benzínu i přesto, že bychom dotovali dva stroje, protože Stadioni moc nepapají. A byla by to pro nás větší výzva. Větší dobrodružství. Větší šílenství – jak by někdo řekl.

14517540_1594478737520582_8083982248742498023_n

Z našeho plánu sešlo stejně tak rychle, jako jsme se pro něj nadchli. V Čechách oficiálně stačí na Stadiony řidičák skupiny B. Nicméně za hranicemi toto již neplatí. Takže na jezdění po Čechách dobré, ale toť vše.

Starý dobrý plán?

Z toho vyplývá, že žádné dobrodružství na Stadionech nebude. Proto jsme se uchýlili zpět k našemu původnímu plánu koupit dodávku, přestavět jí a vyrazit s ní do světa a poznávat neznámé. Objevovat nová místa. Poznávat nové lidi. Ochutnávat nová jídla. Vychutnávat si nové zážitky. Objevovat jiné kultury. Atd.

Již cca 3 týdny aktivně sháníme dodávku, která by se stala na cestách naším domovem. Opět jako před plánem Stadion jsme neúspěšní. Je to jako začarovaný kruh. Nedaří se nám najít dodávku, která by se nám líbila. Je to pořád dokola. Denně několikrát prohledáváme internet a zoufale hledáme. Doufáme, že už tentokrát tam něco bude. Že tentokrát to vyjde.

Začarovaný kruh

Už jsme i pár aut viděli a většinou to byla hrůza. Auta vypadala jinak než na fotografiích, které majitelé prezentovali na internetu a my tak odjížděli naštvaní domů s nepořízenou.

Po jedné prohlídce červeného Vita, jsme si mysleli, že už to máme v kapse. Líbilo se nám a tak jsme se s majitelem dohodli, že si pro něj za 5 dní přijedeme, že se udělá přepis, evidenčka atd. Měli jsme ohromnou radost a byli celí natěšení. V den D, kdy jsme časně ráno dojeli vlakem na místo, nám zavolal majitel auta, že můžeme zase jet zpátky, protože prý ho u evidenčky vyhodili. Důvodem bylo chybějící číslo na součástce vozu. Sakra!! To snad už není možný. Zase to nevyšlo. Nám to prostě asi někdo nepřeje nebo nevím.

Takže jsme stále ve fázi hledání a nenacházení. Nedokážete si představit jaká je to otrava. Obávám se, že jestli brzo na něco nenarazíme, vymyslíme si zase jiný plán a kdo ví, co by nás mohlo uchvátit tentokrát.

 

 

Říjen 29, 2016

  • Obdivuji vaše nadšení, se kterým se vrháte do nových plánů. A přitom ne bezhlavě, vše máte promyšlené a neslevujete ze svých nároků. Což je 🙂 super🐼
    A nebojte. To není tak že vám to osud či kdo nepřeje 😉 Až narazíte na něco perfektního, co přesně splní vaše představy. Bude to najednou ta správná a všechno do sebe zapadne.

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.