Cestování

Štěstěna přišla v zelené!

Už jsem se tu zmiňovala, jaké máme potíže s tím, sehnat si dodávku, kterou plánujeme přestavit a vyrazit s ní do světa. Už je to pár týdnů……vlastně už víc než pár týdnů, co se nám nedaří najít tu správnou. Jenže štěstí se jednou musí obrátit i na nás. Nebo ne?

Ano, musí…

A tak se také stalo. Jednoho všedního dne, kdy Michal dělal cosi na zahradě, jsem si sedla k počítači a najednou mi na Facebooku vyskočil nový příspěvek ve skupině „Dodávky na prodej“. Mercedes Benz Vito. Na první pohled se mi zalíbilo a byla jsem rozhodnutá, jet ho obhlédnout. Často se nám totiž v minulosti stalo, že jsme zaváhali a nevolali hned a dodávka už byla pryč. Majitel tam příspěvek přidal před dvěma minutami. Hned jsem inzerát ukázala Michalovi a v další minutě už jsme majiteli volali, že jsme schopni se za hodinu na auto přijet podívat. ALE ?!

Další zájemci? Sakra.

Majitel nás hned informoval, že už má další zájemce, ale jestli se prý stihneme za hodinu dostavit na prohlídku, podrží nám ho. Uff. No a za další dvě minuty jsme už vyráželi směr Jaroměř.

Tam jsme si auto prohlédli a rozhodli se, že ho bereme. Za další půlhodinu jsme si ho už vezli domů.

Takže to bylo všechno „nahned“, ale dopadlo to a Vito už máme doma. Tímto vám chci představit našeho zeleného Vítka.

 

 

Jeden komentář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.